Про захід

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філатовські читання – 2023», яка буде проходити 24-26 травня 2023 року у м. Одеса, на базі ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України», Французький бульвар 49/51.


Науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання-2023» об’єднає провідних офтальмологів з усього світу, які представлять свій досвід у світі офтальмології. Конференція буде цікавою для лікарів-офтальмологів, науковців, студентів та інтернів, семійних лікарів, фахівців медичної сфери діяльності.


Організаторами конференції є ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України » та Громадська організація «Товариство офтальмологів України» (Свідоцтво УкрІНТЕІ № 503, від 21.11.22) за підтримки НАМН та МОЗ України. Формат заходу: поєднання особистої та дистанційної участі. Онлайн конференція буде проходити в віртуальному форматі через власну платформу. Якщо Ви плануєте особисто відвідати конференцію, це потрібно вказати при реєстрації. Кількість фізичних місць обмежена. Реєстрація обов’язкова. Конференція отримала акредитацію EACCME, що дозволить отримати 20 балів БПР.