Про захід

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філатовські читання 2024», яка буде проходити 16-18 травня 2024 року у Premier Hotel Odesa за адресою: вулиця Академічна, 32, Одеса.


Науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання 2024» об’єднає провідних офтальмологів з усього світу, які представлять свій досвід у світі офтальмології. Конференція буде цікавою для лікарів-офтальмологів, науковців, студентів та інтернів, семійних лікарів, фахівців медичної сфери діяльності.


Організаторами конференції є ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України » та Громадська організація «Товариство офтальмологів України» за підтримки НАМН та МОЗ України. Формат заходу: поєднання особистої та дистанційної участі. Онлайн конференція буде проходити в віртуальному форматі через власну платформу. Якщо Ви плануєте особисто відвідати конференцію, це потрібно вказати при реєстрації. Кількість фізичних місць обмежена. Реєстрація обов’язкова. Конференція акредитована EACCME.