БЕЗПЕРЕРВНИЙ МЕДИЧНИЙ РОЗВИТОК (БМР)

Конференція “Філатовські читання – 2019”, 23-24 травня 2019, Одеса, Україна, акредитована Європейскою Радою з Акредитації Безперервної медичного розвитку European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME®) з можливістю отримання 13 європейських CME кредитів.
Кожен медичний спеціаліст може претендувати тільки на ті години/кредити, які він/вона дійсно провели на освітньому заходу.

Кількість кредитів для кожного учасника підраховується окремо, в залежності від того, скільки годин він/вона знаходилися на конференціях під час засідань (n).

Для лікарів України Сертифікат учасника конференції “Філатовські читання” надає можливість отримати 10 балів для Безперервного медичного розвитку. Зверніть увагу, є можливість подвоїти ці бали – отримати сертифікат CME, що у сумі дає 20 балів для непреривного медичного розвитку.  Тож:

Сертифікат ФЧ = 10 балів БМР

Сертифікат ФЧ+Сертифікат CME = 20 балів БМР+n кількість Європейських кредитів

Для того щоб отримати Сертифікат CME  потрібно пройти за посиланням, зареєструватися та заповнити форму  опитування. Сертифікат буде надіслано на вказану електронну адресу.

Форму опитування для отримання Сертифіката CME потрібно заповнювати тільки після завершення конференції на протязі двох тижнів.