Виставка

Представництво «Лаборатуар Теа» в Україні

Théa (Laboratoires Théa; Лаборатуар Теа, Франція) — провідна європейська незалежна фармацевтична компанія, що спеціалізується в галузі офтальмології.
Théa — піонер та світовий лідер в створенні продуктів без консервантів для очей, у тому числі мультидозового флакону АВАК®; піонер та лідер європейського ринку в галузі продуктів для живлення очей і для догляду за повіками; займає лідерську позицію у Європі серед продуктів для лікування сухого ока, безконсервантного лікування глаукоми і т.д. Задля ліквідації пандемії трахоми  на запит ВООЗ компанія винайшла перший у світі антибіотик в очних краплях для триденного лікування – Азитер®.
10% від загального обороту Théa використовується для інтенсивної науково-дослідної діяльності, компанія є засновником благодійного фонду для попередження сліпоти та слабкозорості (Théa Foundation), підтримує чисельні освітні та благодійні програми. Théa реалізує свої продукти більш ніж в 75 країнах світу і на сьогодні є лідером серед усіх офтальмологічних фармацевтичних компаній Європи.   Після повномасштабного вторгнення РФ компанія призупинила всю комерційну та маркетингову діяльність, яка здійснювалась на російському ринку через дочірню компанію Théa Pharma, в той же час надаючи ліки власного виробництва із країн Європи у якості гуманітарної допомоги Україні.

ТОВ «АЛКОН УКРАЇНА»

Алкон є світовим лідером офтальмологічної індустрії, який допомагає людям бачити світ більш яскравим. З нашою більш ніж 75-річною історією ми є найбільшою компанією у світі в офтальмологічній індустрії з взаємодоповнюючими напрямками бізнесу: хірургічним та напрямком контактної корекції.

ТОВ “Рош Україна”

Рош є одним з лідерів у фармацевтичній галузі та діагностиці, з фокусом на розвиток науки для покращення життя людей. Поєднання сильних сторін у фармацевтичній сфері та діагностиці, а також розвиток можливостей у сфері керування даними допомагають Рош надавати по-справжньому персоналізовану медичну допомогу.
Рош є найбільшою у світі біотехнологічною компанією з диференційованими ліками в онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та неврології. Рош також є світовим лідером у діагностиці in vitro, тканинній діагностиці раку та лікуванні діабету.
Компанія Рош, заснована в 1896 році, продовжує пошуки кращих способів запобігання, діагностики та лікування хвороб і робить сталий внесок у розвиток суспільства. Компанія також прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій за рахунок партнерства з усіма зацікавленими сторонами.
Група компаній Рош з штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах і в 2022 році в ній працювало понад 100 900 людей по всьому світу. У 2022 році інвестиції компанії у дослідження та розробки склали 14 мільярдів CHF.

ТОВ «БАЙЄР»

«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.  
«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.

ТОВ Польфарма ЮА

«Польфарма» є найбільшим польським виробником лікарських препаратів та активних фармацевтичних інгредієнтів. Продукція компанії «Польфарма» продається більш ніж в 50 країнах світу. Виробництво здійснюється на заводах, що відповідають вимогам Належної виробничої практики (GMP).

Представництво  НОВАРТІС ФАРМА СЕРВІСЕЗ АГ» в Україні

Мета Novartis – переосмислити медицину, щоб покращити та подовжити життя людей. Novartis використовує інноваційну науку та технології для вирішення деяких із найскладніших суспільних проблем охорони здоров’я. Novartis відкриває та розробляє революційні методи лікування та знаходить нові способи надати їх якомога більшій кількості людей.

ТОВ Сона-Фармексім

ТОВ Сона-Фармексім – лідер в лікуванні хвороби сухого ока* (згідно даних аналітичної компанії Proxima Research за об’ємом продажів в роздрібному ринку в грошовому вираженні по результатах 2022 року)

ТОВ «БАУШ ХЕЛС»

Протягом 170 років компанія Bausch + Lomb є в авангарді оптичних інновацій. Наші унікальні досягнення підкреслюють якість і майстерність наших співробітників у всьому світі. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти людям краще бачити та жити краще в усьому світі. Завдяки непохитній зосередженості на інноваціях, якості та майстерності ми продовжуємо реалізувати наше бачення захисту та покращення дару зору на кожному етапі життя.

ТОВ «Точка зору»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Точка зору» було створено в 2017 році як компанія, яка прагне стати помічником для професіоналів в області охорони здоров’я, надаючи можливість використовувати в рутинній медичній практиці сучасні засоби діагностики і лікування офтальмологічних захворювань. У 2018 році ООО «Точка зору» стала офіційним дистриб’ютором і уповноваженим представником компанії Icare Finland Oy.

Уорлд Медицин

Група компаній WORLD MEDICINE
 
Займається розробкою, виробництвом і продажем фармацевтичної продукції.
Представлена у більш ніж 35 країнах світу
Головна конкурентна перевага нашої компанії – це підтримка і затвердження наших досліджень і розробок з боку FDA і уповноважених органів Європейського Союзу, а також захист прав інтелектуальної власності відносно широкого портфоліо наших препаратів відповідно до міжнародних вимог.

УНІМЕД ФАРМА®

УНІМЕД ФАРМА (UNIMED PHARMA®) – Європейська фармацевтична компанія, виробник офтальмологічних препаратів. UNIMED PHARMA® задовольняє всім відповідним стандартам якості та успішно конкурує на фармацевтичному ринку Європи. UNIMED PHARMA® виробляє брендовані генерики, багато з яких мають оригінальний склад. Особливістю виробництва препаратів компанії є розробка складів, що покращують переносимість їх пацієнтами. Ми гарантуємо якість і ефективність препаратів, які ми виробляємо.

ТОВ «ПРОБОНЕС»

Перший Банк Тканин в Україні. Засновник: Барканов Андрій СЕО, директор компанії, нейрохірург. Біоматеріали – медичні вироби з донорського матеріалу людини (трупні та живі донори). Компанія спеціалізується на виготовленні: кісткового матеріалу (крихта, блоки), сухожилків, дерми, мембрани перикарда та широкої фасції, реберних хрящів, мембрани амніона. Продукція виготовляється згідно стантардів Європейської Асоціації Банків Тканин.
Процес обробки алографтів включає: ретельну перевірку донорів і вилучення донорських тканин; дослідження в сертифікованих лабораторіях; стандартизований процес очищення тканин; стерилізації; систему контролю якості; сертифікат ISO 13485.
Наші переваги: Офіційний виробник біоматеріалів – повний пакет дозвільної документації; Виготовляємо біоматеріали які вже використовуються (робоча лабораторія); Наші спеціалісти постійно підвищують кваліфікацію та навчаються в Європейських Банках Тканин.
Сфери застосування: офтальмологія, стоматологія, ортопедія, спортивна медицина, ластична та реконструктивна хірургія, щелепно-лицева хірургія, нейрохірургія, камбустіология (опіки), хірургія ран (діабетична стопа, венозні ураження).

АТ « Київський вітамінний завод»

Київський вітамінний завод – вітчизняна фармацевтична компанія – виробник, яка більше 75 років займає стабільні позиції на ринку країни і світу.
 Портфель компанії налічує більше 175 препаратів.
При виготовленні продукції використовуються високоякісні субстанції провідних європейських країн.
Виробництво відповідає стандартам якості. Лінії виробництва сертифіковані по GMP. Компанія має власну сертифіковану лабораторію.
Основний принцип компанії – якість без компромісів!